Домашня сторінка » Новини » Прощання з випускниками: “В добру путь!”

Прощання з випускниками: “В добру путь!”

Урочистий захід, присвячений випуску кваліфікаційних робітників, відбувся 25.06.2021 у Державному навчальному закладі “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”.

135 учнів стали дипломованими спеціалістами з професій: зварник, кухар-кондитер,  перукар-манікюрник, верстатник, тракторист.

На свято приїхали гості: голова Куп’янської РДА Валерій Любота, заступник Куп’янського міського голови Андрій Козуб, соціальні партнери Олександр Капленко та Анатолій Головко.

Учнів привітав директор Валерій Кравцов. Кращі учні та працівники отримали грамоти від міської та районної ради. Також цінні подарунки від гостей заходу отримав і наш заклад: ноутбук,  величезний набір спортивного інвентаря, картини.

Від батьків пролунали слова подяки випускникам та педагогічному колективу.

На свято завітав танцювальний колектив “ЖАР-ПТИЦЯ”.