Домашня сторінка » Новини » “Репродуктивне здоров’я молоді”

“Репродуктивне здоров’я молоді”

У групі Пм-15 відбувся виховний захід соціальної спрямованості на тему: “Репродуктивне здоров’я молоді”, який був проведений у формі діалогу та соціальних досліджень. Організовував та проводив захід класний керівник групи Кузніченко Андрій Олександрович. У якості спеціальних гостей було запрошено лікаря-гінеколога Венгерук Лідію Василівну та фельдшера ДНЗ “Куп’янський РЦПО” Клімьонову Наталію Валентинівну.

Завданнями заходу стали:

• розширення світогляду учнів, аналіз того, що являє собою поняття “репродуктивне здоров’я”;
  • вияснення, які складові утворюють основу поняття “репродуктивне здоров’я”;
  • доведення необхідності вивчення курсу репродуктивне здоров’я молоді у закладах освіти;
  • виховування колективізму та вміння аналізувати статистичні дані.

Після перегляду мотиваційного відео класний керівник почав бесіду з учнями на обрані проблемні теми. Проводився аналіз анонімних опитувань серед дівчат групи, після чого відбулося спілкування зі спеціалістами у галузі медицини.

Здобувачі освіти брали активну участь у підготовці та проведенні виховного заходу, як офлайн так і онлайн (пряма трансляція заходу відбувалась за допомогою Google Meet) в умовах змішаного навчання. Під час планування заходу було враховано вікові особливості та інтереси учениць.

Під час проведення заходу була забезпечена атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння, було встановлено психологічний та міжособистісний контакт з учнями, бажання вступати у конструктивний діалог.