Домашня сторінка » Новини » Співпраця із благодійною організацією «Парус» продовжується

Співпраця із благодійною організацією «Парус» продовжується

Ось уже два роки ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» співпрацює із благодійною організацією «Харківський благодійний фонд «Парус».

У вересні-жовтні 2020 року у ДНЗ «Куп’янський РЦПО» було проведено два тренінги для здобувачів освіти груп Пм-13, Пм-14, Пк-23, Пк-26. Більше п’ятидесяти учасників оволоділи новою технікою спілкування, навичками проведення тренінгу.

Тренінги проводив соціальний працівник благодійного фонду «Парус» Анатолій Кузнєцов. Тема даних заходів «Профілактика вживання ПАР, ВІЧ, гепатитів та туберкульозу». Учасники спілкувалися, оволодівали технікою вільного спілкування у невимущеній обстановці, удосконалювали вміння слухати, розмірковувати, аналізувати, робити висновки щодо тематики тренінгу. Протягом заняття проводилися руханки та ігри.

Діти здобули нові знання та поглибили набуті з профілактики ПАР, ВІЧ, гепатитів та туберкульозу.

Також наша учнівська молодь отримала різноманітні брошури, пам’ятки та інші роздаткові матеріали, які пропагують здоровий спосіб життя.

Завершився тренінг вправою «Мої враження від заходу», де учасники в усній формі ділилися своїми думками та враженнями.