Домашня сторінка » Новини » Тарас Шевченко – наш сучасник

Тарас Шевченко – наш сучасник

9 березня виповнилося 205 років з дня народження Т. Г. Шевченка – геніального українського поета-пророка. У навчальному закладі триває тиждень української мови та літератури, присвячений цій даті. Учні мають змогу познайомитися з матеріалами літературного вісника: «На батьківщині Кобзаря», «Цікаві події в житті Т. Шевченка», «Шевченко-художник», «Посли іноземних держав вітають українців зі святом, читаючи рідною мови вірші Шевченка» тощо.

У бібліотеці створено виставку творів Тараса Шевченка, публікацій, учнівських малюнків, ілюстрацій до поезій. Учні І-ІІІ курсів взяли участь у творчому конкурсі – вільне есе-дослідження  «Шевченко – мій сучасник». Кращими визнані роботи Григорової Марини (Пк-21), Удовік Владислави (Пм-11), Бальбух Тамари (Пм-11), Синько Лілія (Пм-11), Кузніченка Максима (Ас-18), Петренка Михайла (Ас-18), Лаурсона Владислава (Ас-18), Гусєва Данила (Ас-17), Путівського Дмитра (Ас-17).

Керівники гуртків «Рідне слово» (Чиркіна В. О.), «Наша минувшина» (Костюк Т. І.)