Домашня сторінка » Новини » Ти – вічний біль, Афганістан…

Ти – вічний біль, Афганістан…

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій…

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, адже війна в Афганістані лишила страшні наслідки для України. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів; з них 3280 загинуло, а 80 пропало безвісти.

Напередодні цієї сумної дати у відокремленому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» було проведено ряд виховних заходів.

В усіх навчальних групах пройшли виховні години, присвячені вшануванню воїнів-інтернаціоналістів. Бібліотекар Коваль В. В. підготувала і провела для учнів 12 навчальної групи інформаційну годину «Їх долі обпалені війною». Під час заходу учні ознайомилися з історією і трагічними наслідками війни в Афганістані 1979-1989 років. Учні з цікавістю слухали розповідь про участь наших земляків, жителів Шевченківщини, у бойових діях на території інших держав, адже 29 населених пунктів району пишаються тим, що в них народилися, виросли та проживають справжні чоловіки – воїни-інтернаціоналісти. Під час інформаційної години учні переглядали відео з даної тематики, слухали пісні. Також бібліотекою відділення було оформлено книжкову виставку «Ціна чужої війни».

Виховні заходи було проведено з метою вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів, кращого розуміння учнями цінності людського життя і сутності мирного існування, виховання в учнів почуття патріотизму, гідності та гордості за своїх земляків, людяності та вміння співпереживати.