Домашня сторінка » Новини » Тиждень охорони праці завершено

Тиждень охорони праці завершено

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармоній­ного розвитку суспільства, а збере­ження здоров’я і життя учнів та працівни­ків залежить від кожного, хто бере участь в освітньому процесі. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збе­реження здоров’я працівників та найціннішого — людського життя.

З 22 по 26 квітня 2019 року в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Мета проведення Тижня – комплексне розв’язання питань охорони праці, забезпечення безпечних умов навчання і праці учасни­ків освітнього процесу, популяризація охорони праці та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Було сформовано оргкомітет, який розробив план заходів Тижня, слідкував за ефективністю проведення запланованих заходів, підводив підсумки, визначав кращі навчальні групи, самих активних учнів.

На початку Тижня у бібліотеці була оформлена виставка матеріалів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці. Організована виставка малюнків учнів закладу. Класні керівники груп, майстри виробничого навчання протягом  всього Тижня проводили виховні години, бесіди в своїх групах на теми безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху, правил поводження з вибухонебезпечними предметами, дотримання вимог безпеки у побуті, під час занять спортом, на воді та під час відпочинку.

Оргкомітет перевірив ведення журналів реєстрації інструктажів майстрами виробничого навчання. Зауважень по  оформленню журналів не було, і це говорить про те, що серед майстрів виробничого навчання немає байдужих осіб, всі відповідально ставляться до такої важливої справи, як інструктування  і профілактика травматизму.

Традиційним заходом Тижня став огляд-конкурс навчальних майстерень. Під час огляду були перевірені всі майстерні,  комісія оцінила проведену роботу за рік,  визначила кращу майстерню та дійшла висновку: всі навчальні майстерні відповідають вимогам безпеки праці, в усіх в наявності куточки охорони праці, плакати, інструкції, засоби індивідуального захисту, спецодяг,  укомплектовані медичні аптечки.

Перевірено стан та оснащення харчоблоку, справність обладнання, наявність куточку з охорони праці, спецодягу, миючих та дезінфікуючих засобів в їдальні.

Наприкінці Тижня охорони праці підведені підсумки проведених заходів.

За активну участь у проведенні Тижня з ОП оголошено подяку учням:

Бабичу Дмитру (Ст-35), Бабичу Руслану (Тс-25), Білоцерківському Марку (Ст-34), Бондаренко Єлизаветі (Пм-13), Винокурову Олегу (Ст-34), Гусєву Данилу (Ас-17), Дем’яненку Дмитру (Зв-1), Дзюбановій Анастасії (Пк-23), Журавській Єлизаветі (Пм-13), Зінченко Євгенії (Пм-12), Кадірову Рустаму (Ас-17), Калініній Катерині (Пк-24), Каменєву Юрію (Ст-36), Мовчану Максиму (Тр-60С), Об’єдковій Анастасії (Пк-23), Овіленко Віталіні (Пк-23), Рощіній Анні (Пр-22), Ситніку Михайлу (Пк-23), Томко Ірині (Пмт-11), Трегуб Анні (Пк-22), Черіднику Даниїлу (Тр-61С).