Домашня сторінка » Новини » Тиждень професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”

У період з 27.11.2023 по 01.12.2023 в закладі освіти відбувся Тиждень професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” у дистанційному форматі з використанням сучасних сервісів Kahoot, Meet, Learning Apps, Wordwall та Padlet.

Метою заходу було знайомство здобувачів освіти з особливостями професії, надання їм можливості розкрити свої електротехнічні навички та збільшення зацікавленості до обраної майбутньої професії.

Програма Тижня:

1. 11.2023 – Відкриття тижня професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Онлайн-челенж «Що цікавого я дізнався про свою професію?» (використання Meet та Padlet):
    • Лекція про роботу електромонтерів, важливі навички та безпеку, історію виникнення електроенергії, цікаві факти про електрику.
    • Презентація на тему: «Чим цікава професія електромонтер?»
    • Презентація сучасного обладнання та інструментів, які використовуються в роботі електромонтерів.
  2. 11.2023 –  Інтерактивна гра “Знавці електрики”, проведена на платформі Kahoot.

Мета: перевірити знання з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. Проведена інтерактивна гра для здобувачів освіти групи ВЕВ-3. Учні брали активну участь у заході та показали свої знання з професії. Переможцями гри стали: Балабай Павло та Лозовий Данило.

1. 11.2023 – Вебквест на тему: “Прокачай свої знання”,  проведений на платформі Wordwall.

Мета: поглибити знання з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. Захід було проведено для здобувачів освіти групи ВЕВ-2.

Учні активно виконували завдання та показували свої знання із запропонованих тем.

Переможцями конкурсу стали: Власюк Олександр, Єршов Сергій, Жовтоног Ілля та Слюсар Яна.

1. 11.2023 – Вікторина на тему : “Альтернативні джерела енергії”, проведена для здобувачів освіти групи ВЕВ-3 з використанням сервісів Canva та Learning Apps. Майстер виробничого навчання Рябоконь Р.В. розповіла учням про альтернативні джерела енергії із застосуванням відеоролика та презентації на платформі Canva. На закріплення проведена вікторина, переможцями якої стали: Гордієнко Вікторія, Реуцький Роман та Пономарьов Давид.
  2. 12.2023 – Квест: «10 кроків енергозбереження в побуті».

Мета заходу: запропонувати конкретні шляхи збереження енергії в побуті; розглянути можливі шляхи покращення екологічного стану  навколишнього середовища у зв’язку з енергозбереженням. Здобувачам освіти були запропоновані різноманітні завдання за допомогою, яких вони «збудували» свій «енергозберігаючий будинок».

Під час проведення Тижня професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” здобувачі освіти  отримали велику кількість інформації про професію, розширили знання у сфері електротехніки, виконували практичні завдання, інтерактивні вправи. Такі заходи сприяють формуванню майбутнього покоління кваліфікованих фахівців у галузі електротехніки та формують позитивне ставлення до професії «Електромонтер».