Домашня сторінка » Новини » Тиждень професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

Тиждень професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

Щороку у третю неділю листопада країна відзначає день сільськогосподарських трудівників. Це світле свято всіх хліборобів, всіх працівників-аграріїв!

Все міняється в цьому світі, уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються і ростуть міста. А сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні.

У нашому освітньому закладі пройшов тиждень професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», під час якого було проведено: виставку стіннівок, конкурс «Кращий за професією», конкурс «Творчі роботи учнів», екскурсія до ПАТ «Харківський тракторний завод», відкритий урок майстра виробничого навчання Казачкова Станіслава Олексійовича «Вправи з прийомів користування органами трактора. Пуск двигуна».

21.11.2019 року пройшла  підсумкова лінійка, на якій привітали переможців конкурсів грамотами, дипломами, подяками та подарунками. Талановиті учні підготували невеликий концерт. Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання з професій автомобільного транспорту та агропромислового комплексу висловлює подяку профспілковому комітету та викладачу Солонині Олександру Петровичу за придбані подарунки для переможців.

Бажаємо нашим переможцям гарних успіхів у навчанні, гарних дружніх сходів, родючої землі та ясного неба!