Домашня сторінка » Новини » “Троянди й виноград, красиве і корисне…”

“Троянди й виноград, красиве і корисне…”

В Куп’янському регіональному центрі професійної освіти є можливість не тільки навчатися, а ще й дізнатися щось нове, цікаве і корисне, поринути у світ науки, техніки і мистецтва, брати участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, виставках та змаганнях.

Підтвердженням цьому став цьогорічний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості, на якому представлено 173 роботи у різних напрямках – технічне моделювання, художнє зварювання,декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, паперкрафт, фотороботи тощо. Було представлено гурткові роботи учнів під керівництвом майстрів виробничого навчання: Лежнюк Г. В., Шарбурга В. В., Чірікова О. М., Андросової О. В., Воронченка О. В., Водолажського Ю. П., Потапенко Т. В., Грибоводи Н. І., Фінько В. Л., Чірікової С. Г., Дідура С. А., Кошелевої Г. Г., Цегельник А. Г., Казачкова С. О., Кручини Л. П., Лукашова О. В., Оковитої С. І., Кошелевої О. В., Махової Н. І., Удовік І. В., Дьоміної Л. О., Цицюрської Л. В., Коваленка В. М., Лопатіної В. Г., Токар І. М., Артеменко Л. С., викладачів: Солонини О. П., Ткаченка В. В., Рибалки Н. Г., Полякової Я. В., Шариш Н. В., Ковальової Я. А., Абашник Л. А., Кривуліна В. М., Чернушенко О. Г., методиста Лебединської Т. Ю.

Вдячні всім учасникам огляду-конкурсу. Представлені роботи можна вважати справжнім освітянським надбанням; особлива подяка – старшому майстру Лежнюку Юрію Антоновичу – здібному організатору та досвідченому умільцю, який вміє зацікавити і дорослих, і учнів до творчої праці. А попереду – ще багато нових планів, проектів, задумок, і наче про наш заклад сказав Максим Рильський:

«Ми працю любимо, що в творчість перейшла,

І музику валку, що ніжно серце тисне.

У щастя людського два рівних є крила:

Троянди й виноград, красиве і корисне».