Домашня сторінка » Новини » Участь в обласній школі кращого педагогічного досвіду викладачів-філологів

Участь в обласній школі кращого педагогічного досвіду викладачів-філологів

26 січня 2022 року на базі нашого методичного кабінету проведено заняття обласної школи кращого педагогічного досвіду та досвіду роботи для початківців (вебінар для викладачів-філологів). Методична тема: «Класичні та інноваційні методи розвитку компетентностей здобувачів освіти у процесі навчання». Тема заняття: «Інтегрування класичних та інноваційних методик для розвитку компетентностей здобувачів освіти». У роботі заходу взяли участь представники 27 закладів П(ПТ)О Харківської області – 30 викладачів української мови та літератури. Своїм досвідом роботи у сучасних умовах поділилися наші досвідчені викладачі-методисти, спеціалісти вищої категорії Чиркіна Валентина Олександрівна та Костюк Тетяна Іванівна.

У виступах були висвітлені актуальні питання щодо навчання, розвитку та виховання здобувачів освіти: «Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності. Нові підходи у викладанні української мови та літератури» (Костюк Т. І.), «Формування духовного світу особистості, виховання загальнолюдських цінностей на уроках української літератури та у позаурочній роботі» (Чиркіна В. О.).

Досвід наших викладачів був схвалений учасниками вебінару.