Домашня сторінка » Новини » Урок виробничого навчання на базі ПАТ «Харківський тракторний завод»

Урок виробничого навчання на базі ПАТ «Харківський тракторний завод»

30 жовтня 2018 року на базі Приватного акціонерного товариства «Харківський тракторний завод» був проведений урок виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» за темою «Зовнішнє очищення і миття, підготовка до ремонту тракторів» з учнями груп Тр-60С та Тр-59С.

Учні разом з майстрами виробничого навчання Потапенко Т. В. та Казачковим С. О. пройшли інструктаж з охорони праці, прослухали історію розвитку заводу, яку розповів головний інженер П. Поліщук. У збиральному цеху, що розташований на території 146 га тракторного заводу, учні побачили процес збирання вдосконаленого трактора ХТЗ-243К та змогли оцінити власноруч переваги даної моделі.

Урок виробничого навчання пройшов на високому рівні. Вихованці ДНЗ «Куп’янский регіональний центр професійної освіти» були вражені побаченим. Сподіваємось на подальше співробітництво з даним підприємством.