Домашня сторінка » Новини » В очікуванні новорічного дива

В очікуванні новорічного дива

У ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбувся вернісаж новорічних стіннівок, плакатів та виставка композицій із природного матеріалу, зроблених учнями власноруч. Участь у новорічному вернісажі брали усі навчальні групи: діти залюбки презентували свої новорічні витвори, розповідали, як виготовляли, з якого матеріалу, які виникали ідеї, бо свято Нового року, дійсно, чарівне і його з нетерпінням чекають як діти,так і дорослі. Розглядаючи новорічний вернісаж,хочеться відзначити кращі роботи наступних груп: Зв-1, Пк-24,Т р-61С, Пк-23, Ес-27,  Ес-28, Пр-22, Пмт-11, Тр-62С, Пк-22, Пм-12, Пмт-12, Ст-36, Тс-25, Тр-60С, Ст-35, Ас-18, Пк-25, Пм-14, Ст-37, Зв-2.

Не дивлячись на похмуру погоду за вікном,на відсутність пухкого снігу,учні нашого закладу освіти зуміли створити веселий, бадьорий, новорічний настрій усьому колективу завдяки яскравому різнобарв’ю зимового вернісажу.