Домашня сторінка » Новини » Відкрита виховна година “Зимові свята”

Відкрита виховна година “Зимові свята”

Напередодні канікул в групах Тс-24 та Ст-35 відбулася відкрита виховна година «Зимові свята». Майстер виробничого навчання Коваленко В. М. та найактивніші учні підготували і провели захоплюючу подорож до історичних витоків новорічних свят.

Присутні ознайомились з народними легендами, цікавими фактами про Діда Мороза. Дізнались, чим прикрашали свої домівки на новорічне свято наші предки, хто зробив першу ялинкову прикрасу, хто придумав першу новорічну листівку, отримали поради як вдягнутися для зустрічі Нового року, що і як дарувати.

Учні інших навчальних груп із задоволенням взяли участь у проведеному заході. У виконанні Самойлової Тамари (Пк-21) прозвучала пісня «Синій птах», соло на баяні виконав Івашура Максим (Тр-61С), запальний новорічний танок подарували Григорова Марина (Пк-21), Мустафіна Ірина (Пк-21), Кузьміна Валерія (Пк-21), Тютюнник Денис (Тс-24), Лобанов Владислав (Тс-24), Холод Ігор (Ст-35).

Майстер виробничого навчання Коваленко В. М.