Домашня сторінка » Новини » Відкритий урок з предмета «Технічне креслення»

Відкритий урок з предмета «Технічне креслення»

20 грудня 2023 року викладач предметів професійно-теоретичної підготовки  Віктор ТКАЧЕНКО провів відкритий урок з технічного креслення на тему «Розрізи» у групі Тр-65С за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільскогосподарського виробництва». Основною метою заняття було ознайомлення учнів з правилами утворення, виконання та позначення простих і складних розрізів, зокрема, основне призначення простих та складних розрізів та їх використання при побудові робочих креслень деталей, розвиток логічного, аналітичного та технічного мислення при виконанні графічних завдань. Крім того учні успішно виконали завдання щодо актуалізації опорних знань з правил виконання перерізів.

Викладач чітко означив мету й завдання уроку для здобувачів освіти, а також критерії оцінювання виконаних вправ (дидактичні ігри: “Вірю, не вірю”; ”Віднови втрачене”; ”Знайти відповідність”; графічні завдання).

Відмічено високу активність та зацікавленість учнів до вивчення предмету, що спонукає їх до самостійності в оволодінні знаннями.

Урок пройшов на високому методичному рівні та отримав схвальні відгуки колег.