Домашня сторінка » Новини » Відкритий урок з предмета “Технологія верстатних робіт”

Відкритий урок з предмета “Технологія верстатних робіт”

30 березня у кабінеті № 35 відбувся відкритий урок з предмета «Технологія верстатних робіт» на тему «Правила побудови технологічного процесу» для учнів І курсу групи верстатників широкого профілю.

Це був нетрадиційний урок-прес-конференція з рольовими елементами, з використанням мультимедійної техніки, Web-камер, графічних, аудіо- та відеоматеріалів, мікрофонів, зразків деталей різних класів, планшету з осьовими інструментами, робочих креслень.

Викладач Зіньковський В. В. розподілив між учнями ролі: частина учнів стали експертами-спеціалістами за визначеними напрямками, решта – журналістами, які в ході уроку задавали питання експертам.

Учні-експерти попередньо отримали домашнє завдання на більш глибоке знайомство за тематикою уроку. В основному це складалось з підготовки доповідей-повідомлень по етапам розробки технологічних процесів.

Викладення матеріалу будувалось як відповідь на конкретне питання у вигляді зв’язного розкриття теми. Тобто експерт, пояснюючи матеріал своєї зони відповідальності, формулював відповідне питання.

Весь процес проведення уроку транслювався Web-камерою у реальному режимі часу на екран та записом у цифровому вигляді.

В якості експертів виступали:

головний експерт по технологічним процесам – Бабич Дмитро;

експерт по обладнанню та устаткуванню – Трофимович Максим;

експерт по заготовкам – Ляшенко Іван;

експерт по економічним питанням – Кандауров Вадим;

експерт по екології – Почернін Ігор.

Були задіяні також 9 учнів-журналістів, вся технічна підтримка уроку здійснювалась силами колективу групи.

Після уроку присутні викладачі та майстри виробничого навчання, методисти центру провели його аналіз, досягнення та недоліки, надали рекомендації щодо проведення незвичних нетрадиційних уроків.