Домашня сторінка » Новини » Випуск за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

Випуск за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

11.02.2021 року у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».
Свою кваліфікацію підтвердили учні групи Пмт-12 (майстер виробничого навчання Кошелева Г. Г., викладач професійно-технічної підготовки Шариш Н. В.). За результатами державної кваліфікаційної атестації учням було присвоєно кваліфікацію «Перукар 2 класу» та «Манікюрник 3 розряду (ІІ кл.)».
Випускники демонстрували свої знання та вміння, які здобули під час навчання в освітньому закладі та при проходженні виробничої практики на підприємствах.
Роботи вражали досконалою технікою виконання та цікавою презентацією готової зачіски, адже члени комісії оцінювали завершений, цілісний образ представленої моделі.
Увесь процес виконання зачіски здобувачі освіти детально описували у своїх кваліфікаційних роботах. Це дозволило Державній кваліфікаційній комісії оцінювати роботу не лише загалом, але й у деталях. Кутепова Ольга та Ачкасова Валерія отримали дипломи з відзнакою.
Бажаємо нашим випускникам стати конкурентоспроможними майстрами на ринку перукарської та манікюрної індустрії, професійного росту та вдячних клієнтів.