Домашня сторінка » Новини » Виховна година: “Славетні Українці”

Виховна година: “Славетні Українці”

07.02.2024р в  групі Тз-2 проведено годину спілкування на тему: “Славетні Українці”, яка була   присвячена 118 річниці з дня народження Славетного Українця Олега Константиновича Антонова.

Майстер виробничого навчання Коваленко Володимир Миколайович мав на меті  поглибити знання учнів про Україну; прищепити любов до рідного краю, почуття гордості за славних синів і дочок держави; розширити зміст поняття громадянин України; розвивати мовлення учнів; виховувати патріотичні почуття приналежності до українського народу.

До уваги учнів підготовлені  розповіді, історії з життя Славетних людей,  відео про героїв нації,  можливість побачити своїми очима як створюються літаки видатним авіаконструктором Антоновим.
Гра “ На якій купюрі я сиджу ” зацікавила учнів, виникло питання: Чому досі на українських грошах немає зображення авіаконструктора чи єдиного космонавта України – Леоніда Каденюка.

По закінченню години спілкування учням запропоновановиконати презентацію  « Ми нація сильних, справжніх, видатних постатей України».