Домашня сторінка » Новини » “Ходить світом Миколай”

“Ходить світом Миколай”

Напередодні Новорічних свят в гуртожитку ДНЗ «Куп’янський РЦПО» відбулося музично-театралізоване свято «Ходить світом Миколай». До мешканців гуртожитку завітали Снігуронька та Святий Миколай разом з казковими героями. Учасники вистави привітали учнів з близькими Новорічними святами, виконуючи пісні, танок, вірші.

У підготовці свята брали активну участь: Хухрянський Дмитро (Тз-2), Кашин Михайло (Тр-64С), Гребенюк Максим (Тр-64С), Кривонос Микита (Зв-4), Шинкаренко Олександр (Зв-2), Козюкін Костянтин (Зв-2), Мікулець Володимир (Тр-62С), Островерх Валерія (Пк-27), Концевич Ольга( Пм-14), Теплинська Ліда (Пм-14), Міхеєва Анастасія (Пм-15), Білоцерківська Валерія (Пм-15), Зубчик Маргарита (Пкт-7), Соловей Марина (Пм-16). Фоменко Кирило (Зв-4), підготував привітання у вигляді стінгазети. Від профспілки учні отримали привітання у вигляді грамот та солодощів.