Домашня сторінка » Новини » “Якісне навчання з використанням цифрових технологій”

“Якісне навчання з використанням цифрових технологій”

23 листопада 2020 року відбувся в онлайн-режимі семінар-практикум педагогів нашого закладу на тему «Якісне навчання з використанням цифрових технологій». Майстри виробничого навчання презентували досвід роботи по створенню та використанню в освітньому процесі електронного контенту, по застосуванню сучасних каналів комунікації між учасниками освітнього процесу в змішаному форматі навчання, по вибору мотиваційних методів організації пізнавальної діяльності учня під час професійно-практичної підготовки:

• «QR- код – інформативний і корисний інструмент в освітньому середовище» (Кручина Л. П.);
  • «Методика підготовки майстра виробничого навчання до сучасного уроку виробничого навчання» (Воронченко О. В.);
  • «Використання різних форм, засобів комунікації з батьками, колегами, іншими фахівцями з метою підтримки учнів в освітньому процесі» (Потапенко Т. В.);
  • «Визначення і врахування в освітньому процесі вікових та індивідуальних особливостей учнів» (Лопатіна В. Г.).

Матеріали семінару-практикуму поповнили електронний контент методичного кабінету.