Домашня сторінка » Новини » Засідання методичної комісії

Засідання методичної комісії

22 січня 2024 року відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників професійно-теоретичної та практичної підготовки. Засідання було призначене для обговорення питань, пов’язаних з підвищенням якості навчання та виховання здобувачів освіти.

Порядок денний включав наступні питання:

1. Аналіз роботи методичної комісії за І семестр 2023/2024 н. р. (Шило О.Ф., голова МК)
  2. Аналіз виконання планів індивідуальної методичної роботи викладачів та майстрів виробничого навчання за І семестр 2023/2024 н. р. (Вирвихвост О.В., методист)
  3. Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів за І семестр 2023/2024 н. р. (Вирвихвост О.В., методист)
  4. Презентація досвіду роботи майстра виробничого навчання Казачкова С.О. на тему: «Новітні технології проведення сучасного уроку виробничого навчання»
  5. Презентація досвіду роботи майстра виробничого навчання Коваленка В.М. на тему: «Організація та види самостійної роботи здобувачів освіти під час дистанційного навчання».

Після обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення. Зокрема, було визначено конкретні заходи щодо підвищення рівня знань здобувачів освіти, впровадження інноваційних методик навчання та сприяння розвитку творчих здібностей учнів.

Засідання було продуктивним і сприятливим для подальшого розвитку освітнього процесу в закладі.