Домашня сторінка » Новини » Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

22 січня 2024 року в ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” згідно з планом роботи методичної комісії було проведено чергове засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки.

На порядку денному комісії були розглянуті питання:

1. Аналіз роботи методичної комісії за І семестр 2023/2024 н. р. (Безніс Ю.М., голова МК)
  2. Аналіз виконання планів індивідуальної методичної роботи викладачів за І семестр 2023/2024 н. р. (Вирвихвост О.В., методистка закладу).
  3. Виступ на тему: «Упровадження Інтернет-сервісів як передумова організації пізнавальної діяльності учнів на уроках суспільних дисциплін» (Вирвихвост О.В., методистка закладу).
  4. Презентація досвіду роботи викладачки української мови та літератури Ткачук О.І. на тему: «Система тестів як один з найважливіших засобів активізації розумової діяльності і розвитку учнів”.
  5. Презентація досвіду роботи викладача фізичної культури Гумарова Р.В. на тему: «Використання інноваційних технологій в освітньому процесі як засіб формування життєвих компетенцій».
  6. Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів за І семестр 2023/2024 н. р. (Вирвихвост О.В., методистка закладу).