Домашня сторінка » Новини » Захист дипломних робіт з професії “Кухар. Кондитер”

Захист дипломних робіт з професії “Кухар. Кондитер”

Згідно робочого навчального плану в ДНЗ «Куп’янському регіональному центрі професійної освіти» проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі Пкт-8 з професії «Кухар; Кондитер» (майстер в/н Фінько В. Л.).

Першою складовою іспиту було проведення 30 січня кваліфікаційних пробних робіт згідно інструкційно-технологічних карток. Під час виконання робіт випускники продемонстрували професійні вміння і навички з організації робочого місця та виявили компетентність у дотриманні технологічного процесу, набуті під час виробничого навчання та виробничої практики в закладах ресторанного господарства.

31 січня на другому етапі відбувся захист дипломних робіт, з яким учні успішно впоралися (керівник дипломних проектів Полякова Я. В.). В роботах висвітлені історичні факти виникнення страв, традиційні і сучасні технології приготування страв і виробів. Учні презентували свої роботи та відповідали на запитання членів комісії через онлайн-зв’язок. Дипломні роботи супроводжувались яскравими презентаціями і емоційними розповідями. Випускники гідно продемонстрували свої теоретичні знання, здобуті протягом навчання та отримали схвалення державної кваліфікаційної комісії.

Тож, педагогічний колектив навчального центру бажає своїм випускникам гідного працевлаштування, наснаги в роботі, творчого натхнення і розвитку, здійснення мрій.

Бажаємо миру та успіхів в житті!