Домашня сторінка » Новини » Журавська Єлизавета – призерка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

18 вересня 2020 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності у 2020 році з професії «Перукар (перукар-модельєр)». Від нашого освітнього закладу в конкурсі брала участь учениця групи Пм-13 Журавська Єлизавета. Моделлю виступила учениця групи Пм-14 Концевич Ольга.

Конкурс складався з двох етапів: теоретичного та практичного. Теоретичний етап включав в себе питання з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Санітарія та гігієна», «Охорона праці». Ліза отримала 26 балів з 30 і це був найкращий результат на конкурсі.

Другий етап складався з практичного завдання – зачіска «Ретро 60-х років» з сучасними елементами. За результатами загального оцінювання журі Журавська Єлизавета посіла ІІІ призове місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня й бронзовою медаллю.

Вітаємо нашу призерку та висловлюємо щиру подяку колективу педагогічних працівників професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», що взяли участь у підготовці до конкурсу!