Домашня сторінка » Новини » Зроби свій вибір

Зроби свій вибір

9 квітня 2019 року з метою профорієнтації у смт. Дворічна Харківської області відбувся захід для випускників 2019 року шкіл селища та району.

Учні Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» підготували цікаву програму. Були представлені кращі експонати зі щорічної виставки технічної та декоративно-прикладної творчості. Усі охочі брали участь у майстер-класі кухарів з карвінгу (вирізуванні з фруктів і овочів фігурок і візерунків). Перукарі показали майстер-клас з плетіння косичок.

Агітбригада «Професіонал» познайомила присутніх з життям нашого закладу, професіями, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників: електриків, перукарів, кухарів, водіїв, зварників, верстатників, трактористів. Наші учні стають не тільки справжніми спеціалістами своєї справи, вони вміють танцювати, співати, декламувати, грати на музичних інструментах.

Учасники програми:

концерт: Панченко Валерія (Пм-12), Філонова Єлизавета  (Пм-13), Івашура Максим (Тр-60С), Кудрявець Вікторія (Пм-11), Удовік Владислава (Пм-11), Шайдурова Аліна ( Пк-22), Стороженко Олег (Зв-1), Кришталь Олексій (Ст-36), Клейн Олексій (Ст-36), Єфімов Андрій (Пк-24), Кузніченко Максим (Ас-18), Сиромятников Богдан (Шлм-11), Ряснянський Олександр (Ст-34);

демонстрація зачісок: Міщенко Дмитро (Пр-22), Лаврут Анастасія (Пм-12), Москаленко Анастасія (Пм-12), Єрохіна Валерія (Пм-12), Пелюстка Вікторія (Пм-11), Пушкін Максим (Зв-1);

майстер-клас з карвінгу: Щербак Дмитро, Дрогіна Олена (Пк-22);

майстер-клас перукарів: Конченко Марина, Куліш Анна (Пм-11).

Сподіваємось, що проведений захід зацікавив майбутніх випускників і їх батьків.