Домашня сторінка » Новини » Зустріч 37 років по тому…

Зустріч 37 років по тому…

14 липня 2018 року відбулася зустріч випускників нашого закладу освіти групи Е-11 («Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»), які завершили навчання у 1981 році. Вони приїхали з різних куточків країни: від Запоріжжя до Куп’янська.

На порозі рідного училища їх зустрічала класний керівник Івахненко Ніна Іванівна, яка ї зараз працює тепер вже в Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти». Вони були здивовані, вражені, як змінилося, оновилося рідне училище! Кабінети і майстерні обладнані за сучасними технологіями. Красиво облаштовані холи, переходи між корпусами.

Випускники зібралися в своїй колишній класній кімнаті, де влаштували справжній іспит своєму класному керівникові. Ніна Іванівна повинна була згадати, де і з ким сиділи її вихованці. Із завданням справилася успішно.

Читали вірші-поздоровлення для Ніни Іванівни (зустріч спеціально була призначена на її день народження). Згадували про роки навчання, які були кращими сторінками їхнього життя. Тут вони не тільки оволодівали знаннями з загальноосвітніх предметів та майбутньої професії, брали участь у всіх спортивних змаганнях, конкурсах, вечорах відпочинку, а ще багато подорожували.

Відвідували театри і цирк у Харкові. П’ять днів провели в Святогірську: піднімалися в гори, спускалися в печери, ночували в палатках. Приїздили на Червонооскільське водосховище біля села Сенькове. Загорали, купалися, ловили рибу. Вечорами сиділи біля вогнища, співали пісні під гітару до самого світанку…

Під час зустрічі звучало багато слів подяки колишнім наставникам і теперішній адміністрації. Тут завжди радо зустрічають гостей.  Від спілкування випускники отримали заряд бадьорості та життєстійкості.